Putin’in nükleer füzeyi göndereceği ilk kenti açıkladı! Felaket senaryosu

Rusya’nın Ukrayna’ya hücumları 240 günü aşkın bir müddettir devam ederken, Dr. Kıyamet (Dr. Doom) olarak anılan bir profesör, Rusya’nın hem Ukrayna’ya hem de NATO’ya karşı nükleer silah kullanacağını öne sürdü.

EKONOMİK KRİZ UYARISI DA YAPTI

NYU’da iktisat profesörü olan Nouriel Roubini, Putin’in nükleer füzeyi birinci göndereceği kenti açıkladı. Roubini tıpkı vakitte, bu yılın sonuna hakikat yeni bir global ekonomik krizin çıkacağı konusunda da uyardı.

İLK NÜKLEER SİLAH NEW YORK’A!

ABD’de yer alan New York Üniversitesi’nde (NYU)  iktisat profesörü olan Nouriel Roubini, “Önümüzdeki bir yıl içinde  Rusya’nın Ukrayna’ya karşı taktik nükleer silahlar kullanacağını ve akabinde NATO’ya saldıracağını düşünüyorum. Putin, birinci nükleer silahı New York’a gönderecek. New York’ta olmak güvenliği değil” dedi.

The Post’a konuşan Roubini, “Manhattan nükleer imhadan kaçınmayı başarsa bile, 2012’de New York’u sular altında bırakan Sandy Kasırgası üzere bir doğal afet yaşanacak. Lakin, bu çok çok daha berbat olacak. Önümüzdeki 20 yıl içinde New York kent merkezinin birçok sular altında kalacak” diyerek kelamlarına devam etti.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir